KAYIT    İLETİŞİM

KAPADOKYA – KAYSERİ & ERCİYES TURU

  • KAPADOKYA – KAYSERİ & ERCİYES TURU:
  • KAPADOKYA – KAYSERİ & ERCİYES TURU:
  • KAPADOKYA – KAYSERİ & ERCİYES TURU:
  • KAPADOKYA – KAYSERİ & ERCİYES TURU:
  • KAPADOKYA – KAYSERİ & ERCİYES TURU:
  • KAPADOKYA – KAYSERİ & ERCİYES TURU:
  • Kapadokya
  • Kayseri
  • Erciyes
  • Kış Tatili

DRABOS TRAVEL FARKI İLE KAPADOKYA - KAYSERİ - ERCİYES TURU

Güvercinlik Vadisi - Uçhisar Kalesi - Göreme Açık Hava Müzesi - Dervent Vadisi - Hayal Vadisi - Kayseri Kalesi

1 GECE 2 GÜN 

1 Gece Konaklama

Otelde 1 Akşam Yemeği + 1 Kahvaltı Dahil 

KİŞİ BAŞI 3.499 TL 

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 3363 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Çanakkale - Kapadokya 1. gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli misafirlerimizle cuma akşamı saat 19:00 sularında Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşuyoruz ve yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinden Aksaray’da kahvaltı için serbest zaman veriyoruz. Kahvaltı sonrasında rehber eşliğinde gezimize başlıyoruz. Kahvaltı molasından sonra Nevşehir`in merkez ilçesine bağlı Uçhisar beldesi sınırlarındaki Güvercinlik Vadisi`ne hareket ediyoruz.İsmini, kaya oyma güvercin yuvalarından alan vadide vereceğimiz fotoğraf molasında; bölgeyi adeta bir masal diyarına dönüştüren irili ufaklı peri bacalarını, kaya oyma yapıları ve Uçhisar Kalesi`ni fotoğraflıyoruz.Akabinde, yöresel lezzetleri tadacağımız öğle yemeği molamızı veriyor ve sonrasında oniks atölyesine devam ediyoruz. Taş üzerine kurulu olan Kapadokya yaşam tarzı, bölgede,takılardan mimariye kadar hayatın her alanında kendini göstermektedir.Bölgenin en meşhur ürünlerinden oniks (onyx) taşının işlendiği atölyede,oniks ve sultanit gibi taşlardan üretilen dekoratif ürünleri ve takıları görüyoruz.Buradaki alışveriş molamızın ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi`ndeki Göreme Açık Hava Müzesi`ne hareket ediyoruz.Nevşehir sınırları içindeki Göreme kasabasında bulunan açık hava müzesinde, MS 4.yy dan 13.yy a kadar aktif bir şekilde kullanılmış olan, birbirinden güzel duvar resimleriyle süslü kaya oyma manastır ve kiliselerinden Aziz Basil Şapeli, Elmalı Kilise, Azize Barbara Şapeli, Karanlık Kilise, Çarıklı Kilise gibi önemli yapıları rehberimizin anlatımı eşliğinde geziyoruz.Sonrasında,Keşişler Vadisi olarak da bilinen Paşabağ`a gidiyoruz.Bir zamanlar,Hristiyan keşişlerin inziva yeri olarak kullandıkları,bölgenin en büyük peri bacalarına ev sahipliği yapan bu alanda, sanki bambaşka bir gezegendeymişiz hissi veren oluşumlar arasında rehberimiz ile kısa bir yürüyüş yapıyoruz.Ardından, unutulmaz günümüzün son noktası olan Hayal Vadisi`ne devam ediyoruz.Dervent Vadisi olarak da adlandırılan bu alanda, sanki bir zamanlar canlılarmış da sonradan taşa dönmüş varlıklar gibi görünen tüf oluşumların hayal gücümüzle beraber büründükleri şekillere hayret ediyoruz. Sonrasında konuk olacağımız Çömlek Atölyesinde, bölgenin kadim sanatı ``çömlekçilik`` hakkında bilgi sahibi olabileceğimiz eğlenceli bir gösteri izleyecek, Kızılırmak`tan elde edilen kızıl çamurun, maharetli ustaların ellerinde görkemli sanat eserlerine dönüş öyküsüne şahit olacak ve alışveriş yapma şansı bulacağız. Sonrasında otelimize hareket ediyoruz, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.

Gün
Kayseri – Erciyes Dağı – Çanakkale 2. gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında bu büyülü coğrafyadan ayrılıyor, Türkiye’nin en gözde Kayak Merkezlerinden biri olan Erciyes Kayak Merkezi’ne gitmek üzere doğru yola koyuluyoruz. Kayak – Teleferik vb. kar aktivitelerinden doyasıya faydalanabilmeniz için rehberimizin vereceği serbest zaman başlıyor. Arzu eden konuklarımız ise cafe ve restoranlarda kar manzarası eşliğinde kahvelerini keyifle içebilirler. Daha sonra Kayseri merkeze geliyoruz. Kayseri Kalesi, Cumhuriyet Meydanı, Saat Kulesi’ni görüp, Kayseri Kapalı çarşısında serbest zaman veriyoruz. Gezilerimizi tamamlayıp dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Çanakkale’ye vardıktan sonra başka turlarda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
-1 gece konaklama ( otelde 1 akşam yemeği + 1 kahvaltı dahil )
- Lüks Araçlarımızla Ulaşım
-Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
-İlk Gün Sabah Kahvaltısı
-Öğle yemekleri
- Dönüş yolu akşam yemeği
-Müze ve ören yeri giriş ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Çanakkale Hareketli Kapadokya Kayseri Erciyes Turu

*** Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

*** Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

*** Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

*** Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*** Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

*** Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#185
LOKASYON:
Kapadokya (Çanakkale çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

3,50TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

KAPADOKYA – KAYSERİ & ERCİYES... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.