KAYIT    İLETİŞİM
SİZE ÖZEL
 • Benelux Paris & Almanya Turu: Drabos farkı ile Avrupa'nın göz bebeği Paris'den Amsterdam'a uzanan bu yolculuğa sizde katılın.
 • Benelux Paris & Almanya Turu: Drabos farkı ile Avrupa'nın göz bebeği Paris'den Amsterdam'a uzanan bu yolculuğa sizde katılın.
 • Benelux Paris & Almanya Turu: Drabos farkı ile Avrupa'nın göz bebeği Paris'den Amsterdam'a uzanan bu yolculuğa sizde katılın.
 • Benelux Paris & Almanya Turu: Drabos farkı ile Avrupa'nın göz bebeği Paris'den Amsterdam'a uzanan bu yolculuğa sizde katılın.
 • Benelux Paris & Almanya Turu: Drabos farkı ile Avrupa'nın göz bebeği Paris'den Amsterdam'a uzanan bu yolculuğa sizde katılın.
 • Benelux Paris & Almanya Turu: Drabos farkı ile Avrupa'nın göz bebeği Paris'den Amsterdam'a uzanan bu yolculuğa sizde katılın.
 • Benelux Paris & Almanya Turu: Drabos farkı ile Avrupa'nın göz bebeği Paris'den Amsterdam'a uzanan bu yolculuğa sizde katılın.
 • Paris
 • Lüksemburg
 • Amsterdam
 • Brüksel
 • Reims
 • Düsseldorf
Drabos farkı ile Avrupa'nın göz bebeği Paris'den Amsterdam'a uzanan bu yolculuğa sizde katılın.

DRABOS TRAVEL FARKI İLE 

PARİS-ALMANYA-LÜKSEMBURG-HOLLANDA-BELÇİKA

899 € BAŞLAYAN FİYATLAR

 27 NİSAN-4 MAYIS 2024

30 HAZİRAN-7 TEMMUZ 2024

26 EKİM-2 KASIM 2024

7 GECE 8 GÜN PARİS & ALMANYA & BELANUX TURU 

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN 0531 283 33 63 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul-Düsserdorf-Lüksemburg 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz sevgili misafirlerimiz ile sabah vakti İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde buluştuktan sonra Türk Havayollarının TK1523 sefer sayılı uçağı ile Duesseldorf’a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Panoramik kısa Köln gezisi ardından Lüksemburg’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte Lüksemburg şehir turumuza başlıyoruz. Notre Dame Katedrali, Dükler Sarayı, Belediye Binası ve Anayasa Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Remich & Schengen turuna katılabilirler.(45 Euro). 3 Ülkenin (Lüksemburg, Almanya, Fransa) tam ortasında yer alan Schengen kasabasıyla turumuz başlıyor. Schengen kasabasının önemi Avrupa birliği Ülkeleri arasında serbest dolaşım antlaşmasının burada imzalanmasıdır. Schengen antlaşmasının imzalandığı bina ve anıt önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra üzüm bağlarının arasından Remiche ulaşıyoruz. Sessiz ve huzurlu olan bu kentte Lüksemburg’un uyguladığı düşük vergi politikaları ve sınır konumunda olmasından dolayı küçük dükkânlardan kahve, alkollü içki ve sigarayı Duty Free mağazalarından bile çok daha ucuza alabilirsiniz. Daha sonrasında konaklamak üzere otelimize varış yapıyoruz.

2.

Gün
Lüksemburg-Paris 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızın ardından Avrupa’nın göz bebeği, Fransa’nın başkenti Paris’e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından turumuzda Eyfel Kulesi, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, Dorsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı görülecek yerler arasındadır. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris gecesi turuna katılabilirler (45 EUR). Tur sonrası konaklamak için otelimize gidiyoruz . 

3.

Gün
Paris 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızı yaptıktan sonra dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Eiffel Kulesi & Seine Nehri tekne gezisi & Montmarte ressamlar tepesi & Sacre Coeur Bazilikası turuna katılabilirler (120 EUR). Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu muhteşem kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Devamında tarihi geçmişe dayanan ve en yüksek tepesi olan Montmartea teleferik ile çıkıyoruz. Sacre Coeur Bazilikası ile ünlenen, hem bohem yaşam tarzını göreceğiniz hem de alışveriş fırsatı bulacağınız Tertre Meydanında serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz. 

4.

Gün
Paris 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızın ardından dileyen siz sevgili misafirlerimiz için Disneyland Turu fırsatı. (200 EUR) Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile sizleri masalsı bir dünyaya götürecek olan Hayaletler evi, Mark Twainin Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle güzel vakit geçirebilirsiniz. Walt Disney Film Stüdyoları Parkında ise Aşçı Ratatuy Macerası, heyecandan kalbinizi durduracak Hollywood Oteli Asansörü, Aerosmith Hız Treni,Stand Şov, Armageddon, Stüdyo tramvay turu gibi keyifli aktiviteler sizleri bekliyor. Disneyland bilet temini konusunda rehberimizden yardım alabilirsiniz. Gezi bitiminde otelimize transferimiz gerçekleşecek. Sonrasında serbest zaman veriyoruz. Daha sonrasında gecelemek için otelimize dönüyoruz. *Disneyland biletleri dinamik fiyatlandırma sistemi ile belirlenmektedir. Bu sebepten dolayı güncel park bileti fiyatları rehberimiz tarafından sizlere iletilecektir. 

5.

Gün
Paris-Reims-Brüksel 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvatımızı yaptıktan sonra Reims kentine hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimiz ile yapıcağımız Reims kenti turunda geçmişi Roma imparatorluğuna kadar uzanan Atilla Hanın Türk akınlarına sahne almış Reims kenti, Belediye Sarayı, Krallık Sarayı, Antik Roma Mars kapısı gibi pek çok yeri ziyaret edeceğiz. Gezi sonrası Brüksel’e devam ediyoruz. Brüksel’e varış sonrası panoramik şehir turu yapıyoruz. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place (şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (tuvaletini yapan bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde

6.

Gün
Brüksel-Brugge-Amsterdam 6 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızın ardından Hollanda’nın başkenti dünyanın en çok sevilen şehirlerinden olan Amsterdam’a yola çıkıyoruz. Tüm misafirlerimiz ile fiyata dâhil olarak Brugge turumuzu yapıyoruz tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugges şehir turumuzun ardından Amsterdam’a varışımızın ardından şehir turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz serbest zamanlarında Çiçek Pazarı ve Kırmızı Fener Sokağını ziyaret edebilirler. Ardından Müze Meydanında kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonrasında konaklamak ve serbest zaman için otelimize gidiyoruz.

7.

Gün
Amsterdam 7 gün programını görmek için tıklayınız
Sabah kahvaltısını ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Muhteşem Hollanda (100 EUR) turuna katılabilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Zaanse Schans, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam'a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Markken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zansa Sahansa görme fırsatı yakalıyoruz ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde. Sabah Kahvaltısı: Otelde ücrete dâhil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği: Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır

8.

Gün
Amsterdam-Düsseldorf-İstanbul 8 gün programını görmek için tıklayınız
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Duesseldorf’a doğru yola çıkıyoruz. Havalimanına varışımız. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK1528 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul`a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul`a varış ve turumuzun sonu.
DAHİL OLANLAR:
*Türk Havayolları ile İstanbul (İST) - Düsseldorf gidiş / Düsseldorf -
İstanbul (İST) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
*3-4 otellerde Lüksemburgda 1 gece, Pariste 3 gece, Brükselde 1
gece, Amsterdam da 2 gece olmak üzere toplam 7 gece oda
kahvaltı konaklama
*Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
*Amsterdam, Lüksemburg, Köln, Paris, Brüksel panoramik şehir
turları
*Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferler *Profesyonel rehberlik hizmetleri
*Reims & Brugge & Köln Turu dâhildir


HARİÇ OLANLAR:
*Yurtdışı çıkış vergisi (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara
*ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda
bulundurulması tavsiye edilir.)
*Tüm kişisel harcamalar,
*Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
*Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
*Öğle ve akşam yemekleri,
*Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
*Şehir vergileri
*Şoför Bahşişi


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

İstanbul Çıkışlı Benalux Paris & Almanya Turu

****Tura katılacak olan misafirlerimizin yeşil pasaport sahibi olması veya Avrupa Birliği vizesine sahip olması gerekmektedir.

***Otel konaklamaları oda+kahvaltı şeklindedir.

***Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

***Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Drabos Travel 7 (Yedi) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

 ***Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz. Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile 1 çocuk için geçerlidir. 0-2 yaş ücretsiz seyahat edecek çocuklara koltuk verilmez.

***Birden Fazla Çocuğa sahip olan ailelerimiz mutlaka satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

***Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

***Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Drabos Travel Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.

***Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.

***Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir.

***Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

***Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

***Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#193
LOKASYON:
BENELUX PARIS ALMANYA (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı
BİTİŞ:
İstabul Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura rezervasyon yaptıran misafirlerimizin günübirlik turlarda 3 gün, paket turlarda 7 gün, yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Günübirlik turlarda 3 günden az kalması durumunda %30 kesinti, son gün iptal edilmesi durumunda %100 kesinti uygulanır. Turu satın alan misafir sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) tarafımıza sunmak zorundadır. Not: Uçaklı turlarda havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Ayrıca ana sayfada bulunan iade ve iptal şartlarımızı inceleyiniz. (https://www.drabostravel.com/c/iptal-aide)

TARİH VE FİYATLAR

899

8 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Benelux Paris & Almanya Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.